Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/home/enemos/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/enemos/domains/energosistemos.lt/public_html/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
Apie mus | Energosistemos

Apie mus

Patirtis sukaupta statant, rekonstruojant ir remontuojant šilumos tiekimo tinklus ir įrenginius visoje Lietuvos teritorijoje. Taip pat įmonė vysto vandentiekio bei nuotekų tinklų projektavimo, statybos, remonto veiklą.

Misija

Efektyviai įgyvendinti šilumos ir kitų tinklų statybos rangos projektus su didžiausią nauda klientui ir mažiausią riziką žmogui bei aplinkai.

Vizija

Tapti efektyviausiai įgyvendinančiu inžinerinių tinklų statybos projektus lyderiu TOP 7 Lietuvoje.

Istorija

Mūsų įmonės kolektyvo ir bendro darbo patirties įstorija siekia virš 15 metų. UAB Energosistemos, kaip savarankiškas rangos padalinys atskirta reorganizavus UAB NEP Pipe. Tai buvusi AB „Kauno energija“ valdoma UAB “Naujasodžio energija” , po privatizacijos 2004 m. – UAB „Nepriklausomos energijos paslaugos“, vėliau UAB „NEP Pipe“. Didžiausia patirtis sukaupta statant, rekonstruojant ir remontuojant šilumos tiekimo tinklus ir įrenginius visoje Lietuvos teritorijoje.Taip pat įmonė vysto vandentiekio bei nuotekų tinklų projektavimo, statybos, remonto veiklą. Įmonė nuosekliai diegia PLAZA grupės korporatyvinę kultūrą ir vadybą. Siekdama tenkinti klientų poreikius, saugoti aplinką ir darbuotojų sveikatą bei sustiprinti savo pozicijas rinkoje, įmonė yra įdiegusi Kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015, LST ISO 45001:2018 ir LST EN ISO 3834-2:2006 standartus, LEAN metodus.

Vertybės

Inovatyvumas

Ieškome naujų nestandartinių sprendimų veiklos efektyvumo didinimui

Ambicingumas

Nuolatinis užsispyrimas ir drąsa padeda siekti užsibrėžtų tikslų

Profesionalumas

Ilgametė patirtis ir profesinis tobulėjimas padeda siekti geresnių veiklos rezultatų.

Atsakingumas

Vykdome prisiimtus įsipareigojimus ir jaučiame atsakomybę už savo sprendimus

Patikimumas

Siekiame užtikrinti, kad teikiamos paslaugos būtų aukštos kokybės ir laiku.